Halkımızı türlü zorluk ve oyunlarla meşgul ettikten sonra, hafızası ve zekası ile alay etmeye çalışan bir sisteme karşı bir adım olma ümidiyle yola çıktık.

Bu sistem halkımızı sömürmek için türlü tipleri, türlü yalanlarla meydana salarak insanımızı kandırmaya çalışmaktadır.

Böyle bir fitne ortamında halka yön vermeye çalışırken yalanlar söyleyen, dün dediğini bugün inkar eden, toplumumuzu yapay gündemler ile oyalayan bu zihniyetin gerçek yüzünü ortaya koyma adına elimizden geldiğince tarihe notlar düşmeye çalışacağız.

Bu bağlamda yayın hayatımıza başladığımız 2019 yılından sonrası için önemli bilgi ve beyanatları sizlerle paylaşmaya çalışacağımız gibi geçmişe dönük de önemli açıklamalara sitemizde yer vermeye çalışacağız.

Sitemizdeki paylaşımlarda iddialar ve şüpheli kaynaklar üzerinden gelen bilgilere yer verilmeyecek, sadece paylaşımın muhatap olduğu kişi ya da kurumun güvenilir kabul ettiği kendi zihniyetinden kaynaklarla ispat edilebilecek ya da halka malum olup artık herkesçe bilinen ve ilgili kişilerce yalanlanmamış yani bir şekilde doğruluğu kabul edilmiş bilgileri size sunacağız.

Bu bağlamda sitemizde bulunan tüm içeriği herkes çok kolay bir şekilde küçük bir araştırma ile doğrulayabileceği gibi güven konusunda hâlâ soru işaretleri yaşayan ya da kaynaklara ulaşmakta sorun yaşayan takipçilerimizin talebi doğrultusunda kendilerine paylaştığımız bilginin kaynağı da sunulacaktır.